PROGRAM PROFILAKTYKI KARDIOLOGICZNEJ

Szanowni Państwo,

Nowoczesna medycyna to nie tylko zbiór oraz skuteczniejszych metod diagnostyki i leczenia chorób opartych o najnowsze technologie, ale przede wszystkim profilaktyka i odpowiednio prowadzona prewencja.

Zapobieganie chorobom jest o niebo skuteczniejsze dla zdrowotności społeczeństwa aniżeli najnowocześniejsze leczenie roziniętego juz w pełni stanu chorobowego.

Kierując się zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć proponujemy Państwu udział w autorskim programie profilaktyki chorób układu krążenia opracowanym w Centrum Medycznym Polimed w Katowicach.

Zasada programu jest prosta. W ciągu mniej więcej tygodnia czasu wykonywany jest szereg nieinwazyjnych badań medycznych oceniających wydolność układu krążenia, skłonności do miażdżycy i cukrzycy oraz stopień zaawansowania ewentualnej nadwagi i ogólnej wydolności wysiłkowej.

Na podstawie przeprowadzonych testów szacujemy stopień ryzyka zachorowania na miażdżycę, cukrzycę i chorób serca a przede wszystkim współczynnik ogólnej wydolności fizycznej organizmu.

W odróżnieniu od większości innych programów prewencyjnych nie poprzestajemy tylko na tym.

W razie potwierdzenia realnego zagrożenia medycznego wdrażamy specjalny program ochrony oparty na ćwiczeniach fizjoterapeutycznych, ustaleniach dietetycznych a w razie potrzeby odpowiedniej farmakoterapii.

Po około 6 miesiącach sprawdzamy czy stopień zagrożenia udało się istotnie zmniejszyć. Jeżeli osiągniemy nasz wspólny cel będzie to nie tylko powód do obopólnej satysfakcji ale po prostu zapewnienie Państwu bardziej bezpiecznej przyszłości.

 dr Kazimierz Komarski


Pakiet badań profilaktycznych

Pakiet obejmuje: badania laboratoryjne,EKG sooczynkowe i wysiłkowe,stałą opiekę internisty oraz dietetyka. Powtórka badań następuje po upływie 6 miesięcy.

Koszt programu

 300zł (program dla pacjentów CM Polimed)

UWAGA! Zapytaj swojego lekarza rodzinnego o darmowy program.

Jak się zgłosić do programu?

szczegółowe informacje - 32/353-21-59